A intrat cu maşina într-un copac şi a murit pe loc
28 sept. 2022, 09:54
Actualizat: 28 sept. 2022, 09:54

A intrat cu maşina într-un copac şi a murit pe loc
Articol scris de Scris de Realitatea de Constanta
Capăt de drum pentru un șofer de 21 de ani, a murit, după ce a intrat cu mașina într-un copac pe DN2A, în localitatea constănțeană Hârșova.
Capăt de drum pentru un șofer de 21 de ani. A murit, după ce a intrat cu mașina într-un copac pe DN2A, în localitatea constănțeană Hârșova.
Trupul tânărului a fost scos cu mare dificultate de echipajul de la descarcerare. A fost declarat decedatÎn cauză a fost întocmit un dosar de cercetare penală.Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 22:06 - Rogobete, acuzații dure despre achiziția de vaccinuri Pfizer: „Incompetență sau slugărnicie”
- 21:48 - Donald Trump: „Sunt șanse mari să ajungem la un acord cu Iranul până mâine. Dacă nu, iau în considerare să arunc totul în aer!”
- 21:40 - Prognoza ANM: răcire accentuată în Săptămâna Mare. Cum va fi vremea de Paște
- 16:46 - O fabrică importantă din România, cumpărată de un afacerist ucrainean cu legături controversate
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News










