Adolescent plecat de acasă căutat de poliție

Adolescent plecat de acasă căutat de poliție
Polițiștii din cadrul Poliției municipiului Medgidia au fost sesizați cu privire la dispariția lui ANDREI-NICUȘOR STOICA, de 14 ani, din municipiul Medgidia.
Polițiștii din cadrul Poliției municipiului Medgidia au fost sesizați cu privire la dispariția lui ANDREI-NICUȘOR STOICA, de 14 ani, din municipiul Medgidia.
La data de 19 februarie minorul a plecat în mod voluntar de la domiciliu, fără a reveni până în prezent.
Acesta are 1,70 m înălțime, 65 de kilograme, păr negru, tuns scurt, față rotundă.
La data plecării, purta geacă de culoare închisă, șapcă și pantaloni cu imprimeu militar, încălțat cu pantofi sport de culoare vișinie.
Cetățenii care pot furniza informații despre această persoană sunt rugați să contacteze Poliția municipiului Medgidia, tel. 0241/811088 sau Dispeceratul I.P.J. Constanța, tel. 0241/611364.
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 22:06 - Rogobete, acuzații dure despre achiziția de vaccinuri Pfizer: „Incompetență sau slugărnicie”
- 21:48 - Donald Trump: „Sunt șanse mari să ajungem la un acord cu Iranul până mâine. Dacă nu, iau în considerare să arunc totul în aer!”
- 21:40 - Prognoza ANM: răcire accentuată în Săptămâna Mare. Cum va fi vremea de Paște
- 16:46 - O fabrică importantă din România, cumpărată de un afacerist ucrainean cu legături controversate
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News










