Advertising
Femeie din Ploiești, păgubită cu aproximativ 55.000 de lei de muncitorul care îi renova apartamentul

FOTO: Arhivă
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 21 mai 2026, 15:12
O femeie din Ploiești a fost prejudiciată cu aproximativ 55.000 de lei după ce un bărbat angajat pentru lucrări de renovare i-ar fi furat bijuterii și cardul bancar, pe care ulterior l-ar fi folosit pentru retrageri și tranzacții neautorizate.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
- 18:26Vântul puternic a făcut prăpăd în județul Bihor. Mai mulți copaci au fost doborâți pe carosabil
- 12:52Ministerul Sănătății: recomandări esențiale pentru populație în timpul valului de caniculă
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News


























