FOTO| Accident mortal la Cernavodă
3 aug. 2019, 22:55
Actualizat: 3 aug. 2019, 22:55

acc1
Articol scris de Scris de Stavarache Stefania
Accident grav sâmbătă, 3 august, la Cernavodă. Din primele informații sunt trei persoane rănite, din care una este încarcerată.
Un bărbat de 50 de ani a condus un autoturism pe strada I. De. Chirescu, din localitatea Cernavodă și ajungând la intersecție, nu a adaptat viteza la condițiile de drum (carosabil ușor umed), nu a oprit la indicatorul stop, a pătruns în intersecție și a intrat frontal în gardul unui imobil. În urma accidentului o femeie, pasagera din dreapta a fost declarată decedată, iar o altă persoană a fost transportată la spital cu traumatisme, conștientă.[gallery ids="90782,90781,90780"]
Citește și:
- 22:06 - Rogobete, acuzații dure despre achiziția de vaccinuri Pfizer: „Incompetență sau slugărnicie”
- 21:48 - Donald Trump: „Sunt șanse mari să ajungem la un acord cu Iranul până mâine. Dacă nu, iau în considerare să arunc totul în aer!”
- 21:40 - Prognoza ANM: răcire accentuată în Săptămâna Mare. Cum va fi vremea de Paște
- 16:46 - O fabrică importantă din România, cumpărată de un afacerist ucrainean cu legături controversate
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News










