Advertising
George Simion, la ieșirea din sediul CNA: „S-au făcut plățile, emisia trebuie să continue”

George Simion
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 8 apr. 2026, 14:38
Liderul AUR George Simion a declarat, miercuri, la ieșirea din sediul Consiliul Național al Audiovizualului, că decizia privind Realitatea Plus este „subiectivă” și a cerut continuarea emisiei.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News


























