Advertising
Starea de alertă în România a fost prelungită cu încă o lună
Starea de alertă în România a fost prelungită cu încă o lună
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 3 feb. 2022, 12:10
Comitetului Național pentru Situații Speciale de Urgență a decis prelungirea stării de alertă cu încă 30 de zile
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 08:06Atac american în Caraibe: doi bărbați au murit după ce o ambarcațiune suspectată de trafic de droguri a fost lovită - VIDEO
- 08:01Peștele periculos care bagă în sperieți turiștii din Grecia: poate provoca răni grave - VIDEO
- 21:38Misiune contracronometru în Cheile Bicazului. Salvamontiștii caută doi turiști care s-au rătăcit într-o zona cu pericol de cădere în gol
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News


























