Advertising
Urmărire ca-n filme în trafic, în Argeș: tânăr prins după 25 km, fără permis și băut

Poliția Rutieră
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 8 apr. 2026, 14:47
Urmărire ca în filme în județul Argeș. Un tânăr care conducea fără permis și sub influența alcoolului a fost prins de polițiști după o urmărire de 25 de kilometri.
Citește și
- 15:50Complot dejucat în Serbia: doi bărbați, suspectați că plănuiau asasinarea lui Vučić
- 14:52Transfăgărășanul va fi închis temporar, miercuri, pentru filmări
- 13:27PSD anunță că este gata să preia guvernarea după consultările cu Nicușor Dan: „Orice zi pierdută aduce minus în viața românilor”
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News


























