Advertising
MINISTERUL DE FINANŢE A ÎMPRUMUTAT 75 DE MILIOANE DE LEI DE LA BĂNCI

MINISTERUL DE FINANŢE A ÎMPRUMUTAT 75 DE MILIOANE DE LEI DE LA BĂNCI
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 5 feb. 2025, 09:35
La licitaţia de luni, instituția a împrumutat aproape 600 de milioane de lei
Citește și
- 19:12Vești bune pentru șoferi. Un nou tronson de autostradă se va deschide până la finalul anului -VIDEO
- 16:05Lovitură pentru șoferii români: România este singura țară din UE unde motorina a continuat să se scumpească
- 13:42Transelectrica accelerează investițiile în infrastructura energetică cu fonduri europene
- 12:59România, printre țările cu cele mai mari creșteri ale prețurilor la carburanți din Uniunea Europeană
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News


























