CIUCĂ, REMARCĂ IRONICĂ LA ADRESA CONTRACANIDATULUI SĂU LA ALEGERILE PREZIDENȚIALE: 3 DE BRAVO PENTRU MARCEL CIOLACU!

CIUCĂ, REMARCĂ IRONICĂ LA ADRESA CONTRACANIDATULUI SĂU LA ALEGERILE PREZIDENȚIALE: 3 DE BRAVO PENTRU MARCEL CIOLACU!
Presedintele PNL, Nicolae Ciucă, a remarcat ironic că Marcel Ciolacu acceptă, ”de la o vreme încoace”, toate propunerile liberalilor. Într-o postare urcată pe rețelele sociale Ciucă face referire la păstrarea plafonului actual pentru IMM-uri, a cotei unice, dar și la ideea că ”Ilie Bolojan este cel mai potrivit liberal pentru funcția de prim-ministru. 3 de bravo pentru Marcel Ciolacu!”
Presedintele PNL, Nicolae Ciucă, a remarcat ironic că Marcel Ciolacu acceptă, ”de la o vreme încoace”, toate propunerile liberalilor.
Într-o postare urcată pe rețelele sociale Ciucă face referire la păstrarea plafonului actual pentru IMM-uri, a cotei unice, dar și la ideea că ”Ilie Bolojan este cel mai potrivit liberal pentru funcția de prim-ministru. 3 de bravo pentru Marcel Ciolacu!”
”A mai rămas o temă importantă pe care trebuie să o rezolvați, domnule Ciolacu: oprirea blatului PSD-AUR de a transfera voturi către Simion în turul 1. Curaj, domnule Ciolacu, aveți toată autoritatea să opriți acest blat! Dacă nu faceți acest lucru, românii nu au niciun motiv să vă creadă,” a mai scris Ciucă.
Sursa: Realitatea Din PNL
Citește și:
- 22:09 - Susținătorii președintelui întorc armele. Oamenii propagandei se leapădă de Nicușor Dan: „Ne-a mințit uitându-se în ochii noștri!”
- 21:48 - Donald Trump: „Sunt șanse mari să ajungem la un acord cu Iranul până mâine. Dacă nu, iau în considerare să arunc totul în aer!”
- 16:46 - O fabrică importantă din România, cumpărată de un afacerist ucrainean cu legături controversate
- 16:29 - Ilie Bolojan, la 22 de ani de NATO: Alianța Nord-Atlantică înseamnă astăzi siguranță, stabilitate și încredere pentru România
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News










