Ludovic Orban, invitat la o ediție specială Legile Puterii cu Alexandra Păcuraru, Laurențiu Botin și Dorin Iacob

Ludovic Orban, invitat la o ediție specială Legile Puterii cu Alexandra Păcuraru, Laurențiu Botin și Dorin Iacob
Ludovic Orban este invitat, astăzi, la ora 21, la o ediție specială Legile Puterii cu Alexandra Păcuraru, Laurențiu Botin și Dorin Iacob
Ediție specială Legile Puterii cu Alexandra Păcuraru, Laurențiu Botin și Dorin Iacob - Luni, 6 septembrie, ora 21 - Invitat: Ludovic Orban.
PNL este la răscruce. Mai sunt puține zile până când se tranșează șefia formațiunii. Momentul adevărului este aproape iar unul dintre competitori vine la Realitatea PLUS. Te interesează mai mult decât crezi. Este important să știi cine va conduce cel mai important partid de la guvernare. E și despre tine, despre siguranța și nivelul tău de trai.
Ludovic Orban este invitat, astăzi, la ora 21, la o ediție specială Legile Puterii cu Alexandra Păcuraru, Laurențiu Botin și Dorin Iacob.
Citește și:
- 22:09 - Susținătorii președintelui întorc armele. Oamenii propagandei se leapădă de Nicușor Dan: „Ne-a mințit uitându-se în ochii noștri!”
- 21:48 - Donald Trump: „Sunt șanse mari să ajungem la un acord cu Iranul până mâine. Dacă nu, iau în considerare să arunc totul în aer!”
- 16:46 - O fabrică importantă din România, cumpărată de un afacerist ucrainean cu legături controversate
- 16:29 - Ilie Bolojan, la 22 de ani de NATO: Alianța Nord-Atlantică înseamnă astăzi siguranță, stabilitate și încredere pentru România
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News










