Advertising
ROMÂNII, DEFAVORIZAȚI ÎN PROPRIA ȚARĂ! PREȚURI MAI MARI LA GAZ, REDUCERE PENTRU STRĂINI, ACUZĂ PETRIȘOR PEIU (AUR)

ROMÂNII, DEFAVORIZAȚI ÎN PROPRIA ȚARĂ! PREȚURI MAI MARI LA GAZ, REDUCERE PENTRU STRĂINI, ACUZĂ PETRIȘOR PEIU (AUR)
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 16 iun. 2025, 14:21
Senatorul AUR Petrişor Peiu afirmă că statul român - prin ANRE - a hotărât ca tariful de transport al gazelor să fie cu 40% mai mic pentru exportul în Austria decât pentru consumul intern în România.
Citește și
- 20:39Recep Tayyip Erdogan vine la București. Anunțul președintelui Nicușor Dan: ”Va avea loc şi o şedinţă comună de guverne”
- 10:15Petrișor Peiu lansează un nou atac: „Trompetele PSD ne reproșează că nu vrem să votăm un nou guvern format fără AUR”
- 22:02Veștea își retrage candidatura la președinția PNL: „Este evident că scopul este blocarea învestirii Guvernului”
- 21:31Veștea acuză o tentativă de preluare a PNL: „Dezbaterea democratică riscă să dispară”
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News


























