Bătaie între fete, filmată în zona unui mall din Constanța. Polițiștii au intrat pe fir

Bătaie între fete, filmată în zona unui mall din Constanța. Polițiștii au intrat pe fir
Două fete au fost protagonistele unor scene violente, în zona City Park Mall. Fetele și-au împărțit pumni și picioare pentru…un băiat Totul a fost filmat iar înregistrarea a ajuns pe rețelele de socializare. Poliția s-a implicat imediat.
Două fete au fost protagonistele unor scene violente, în zona City Park Mall. Și-au împărțit pumni și picioare pentru…un băiat Totul a fost filmat iar înregistrarea a ajuns pe rețelele de socializare. Poliția s-a implicat imediat.
“În urma apariției în spațiul public a unor imagini în care 2 persoane se agresează fizic, vă comunicăm faptul că polițiști din cadrul Poliției municipiului Constanța - Secția 1 s-au sesizat din oficiu și efectuează cercetări în vederea stabilirii situației de fapt și luarea măsurilor legale care se impun.
Până la acest moment au fost identificate tinerele în cauză, urmând a fi audiate.Precizăm faptul că nu există nicio sesizare referitoare la incidentul respectiv.
Totodată, polițiștii s-au autosesizat cu privire la săvârșirea infracțiunii de tulburarea ordinii și liniștii publice,”transmite IPJ Constanța.
Sursa: Realitatea de Constanta
Citește și:
- 20:04 - Scumpiri în lanț: Metrorex ar putea majora din nou tarifele
- 21:40 - JD Vance, trimis la Budapesta pentru a-l sprijini pe Viktor Orbán înainte de alegeri
- 20:15 - Fragmente de dronă descoperite pe litoral, la Tuzla. Autoritățile au intervenit de urgență
- 19:41 - Avion de vânătoare american doborât deasupra Iranului. Teheranul încearcă să captureze piloții
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News











