Advertising
BASCHET FEMININ: SEPSI-SIC SFÂNTU GHEORGHE A CÂȘTIGAT TITLUL DE CAMPIOANĂ NAȚIONALĂ

BASCHET FEMININ: SEPSI-SIC SFÂNTU GHEORGHE A CÂȘTIGAT TITLUL DE CAMPIOANĂ NAȚIONALĂ
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 1 mai 2025, 11:03
Echipa din Covasna s-a impus cu 3-2 la general în fața celor de la CSM Târgoviște
Citește și
- 12:36Fostul prezentator Top Gear, Jeremy Clarkson, în remisie după tratamentul pentru cancer la prostată
- 11:55Sorana Cîrstea primește o veste importantă înainte de Wimbledon. Câte românce intră pe tabloul principal
- 11:18Arena Națională, în continuare indisponibilă pentru fotbal. Probleme mari pentru FCSB și Dinamo
- 09:31Prima victorie a Egiptului la Cupa Mondială
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News

























