Advertising
Handbal masculin / CS Dinamo, învinsă acasă de Aalborg Handbold, în Liga Campionilor

Handbal masculin / CS Dinamo, învinsă acasă de Aalborg Handbold, în Liga Campionilor
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 4 dec. 2025, 12:40
Dinamo va juca următorul meci pe 19 februarie
Citește și
- 19:31Sora lui Cristiano Ronaldo, atac dur la adresa colegilor din naționala Portugaliei: „Au uitat cum să paseze”
- 14:56Scandal uriaș la Campionatul Mondial de fotbal
- 14:55Oficial! Răzvan Lucescu s-a despărțit de PAOK. Mesajul emoționant transmis de clubul grec
- 18:20Cristiano Ronaldo, departe de forma din trecut la Mondiale. Evoluție sub lupă după startul de la CM 2026
Distribuie articolul
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News























