Advertising
Tenis de masă: Echipa feminină a României s-a calificat la Jocurile Olimpice!

Tenis de masă: Echipa feminină a României s-a calificat la Jocurile Olimpice!
Scris de Realitatea de Constanta Publicat: 21 feb. 2024, 12:19
Elevele lui Viorel Filimon și Mihaela Ștef au avut un parcurs excelent la aceste Mondiale
Citește și
- 13:12Kylian Mbappe explodează după Franța – Irak: „A fost un dezavantaj pentru noi!” Acuze dure la adresa organizatorilor
- 12:05Antonela Roccuzzo, mesaj care a topit internetul după meciul lui Messi de la Mondial
- 09:23Shakira, mesaj viral pentru Messi după recordul istoric: „Atât de mândră de tine”
- 08:27Argentina s-a calificat în faza eliminatorie după victoria contra Austriei, scor 2-0
Distribuie articolul
Mai multe articole despre
Urmărește știrile Realitatea de Constanta și pe Google News

























